APN GKS Tychy 2000 - strona nieoficjalna

email: apngkstychy2000@o2.pl

Turniej już za nami :-)

• autor: Chrzciciel, 2013-06-12 21:11

W dniu dzisiejszym zakończył się I Ogólnopolski Turniej im. Alfreda Potrawy o Puchar Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy. W turnieju trzynastolatków wystąpiły  zespoły KKS Lech Poznań, Wisły Kraków, Jagielonii Białystok, Ruchu Chorzów, Polonii Warszawa oraz zespół Chrzciciela Tychy, który będzie występował od nowego sezonu pod szyldem Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy i funkcjonować będzie w klasie sportowej.

Turniej był nawiązaniem do organizowanego w latach poprzednich Memoriałów im. Alfreda Potrawy. W tym roku rozgrywki zostały przeprowadzone w nowej odsłonie i z bardzo silną obsadą uczestników.

Młodzi trzynastolatkowie oprócz gier turniejowych uczestniczyli  w Talentiadzie - zabawowym turnieju gdzie każdy indywidualnie zbiera punkty a co mecz gra w drużynie z innymi zawodnikami. Była to forma integracji młodych piłkarzy, którzy zjechali się do naszego miasta z całej niemal Polski.

Turniej rozpoczął się od uroczystego pierwszego kopnięcia piłki przez Panią Irenę Potrawę oraz wnuków trenera Alfreda, którzy jak dziadek trenują już pod okiem trenerów z Pioniera Tychy - Szkółki Partnerskiej Akademii.

Wynik spotkań naszego zespołu :

APN GKS Tychy - Wisła Kraków 2:0

APN GKS Tychy - Jagiellonia Białystok 2:1

APN GKS Tychy - Polonia Warszawa 0:1

APN GKS Tychy - Ruch Chorzów 1:0

APN GKS Tychy - Lech Poznań 0:1

Spotkania zostały rozgrywane 2 x 20 min oraz nie była prowadzona klasyfikacja końcowa wyników.        Każdy zespół został nagrodzony pamiątkowym pucharem oraz medalami , a na koniec została wybrana Złota 11-ka Turnieju w której znalazła się trójka naszych zawodników : Mały , Mati , Kacpi

Gratulacje!!!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Urania Ruda Śląska 99 0:0 Rozwój Katowice 99
Ruch Chorzów 00 3:1 Gwiazda Ruda Śląska 99